Një e moshuar nga Kavaja është sjellë me autoambulancë në urgjencën e Infektivit në Tiranë pasi dyshohet të jetë e infektuar me koronavirus.

Po sot paradite në Infektiv është shoqëruar dhe një djalë i ri.

Zyrtarisht në Infektiv janë 72 të shtruar dhe 3 pacientë janë në gjëndje të rëndë.  Ndërkohë në të gjithë Shqipërinë numërohen 146 të infektuar.


(Foto: LSA) /Ora News.tv/