Motrat Istrefi do sjellin me datë 19 bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar "Nuk e di". Era ka zbuluar në një intervistë për Prive se kënga është punuar që vitin e kaluar, por tani i erdhi koha e publikimit.

Gjithçka lindi nga Nora, e cila po e pëlqente shumë këngën, prandaj Era e ftoi për bashkëpunim.

“Vitin e kaluar me Klajdi Lupën e kemi punuar këngën. Klajdi është shqiptar që jeton në Shqipëri. E kemi pasur një kimi të mirë në studio. Nora e ka dëgjuar dhe i ka pëlqyer më së shumti nga këngët e mia dhe i kam thënë “hajde gjuaju”, meqë po të pëlqen kaq shumë”, tha Era.

/Ora News.tv/