Dua Lipa është shfaqur për herë të parë në tapetin e kuq në krah të të dashurit të ri Anwar Hadid.

Çifti i famshëm eci së bashku në tapetin e kuq të AMAs 2019.

Ndërsa nuk kanë munguar as puthjet mes tyre ndërsa pozonin përpara paparacëve.

E veshur me fustan pink me një fjongo të zi, Dua dukej e mrekullueshme.

Këngëtarja shqiptare dhe Anwar janë në një lidhje që nga muaji qershor i këtij viti.
/Ora News.tv/