Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e çmimeve Grammy, ku fituesja e madhe u shpall ylli i popit Billie Eillish.

Këtë vit ndodheshin 3 artiste shqiptare në këtë eveniment të madh, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Bleona Qereti.

Këngëtaret shkëlqyen me veshjet e tyre plot stil. Dua Lipa u shfaq me një fustan të bardhë shumë elegant e shoqëruar nga i dashuri i saj Anëar Hadid.

Bebe Rexha e veshur e gjitha me të zeza dhe më një dekolte të hapur që me siguri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Ndërsa Bleona një fustan shumë elegant i gjithi me gurë.

/Ora News.tv/