Kur u takua për herë të parë me Kim Kardashian, Kanye West zbuloi se ndjeu një tërheqje magnetike.

Në një intervistë, reperi rrëfeu fjalët e njerëzve që e rrethonin kur i thoshte se donte të lidhej me të.

Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj force energjie. Ajo ishte e mirë, e pastër, e lumtur, e dashur, e guximshme, e fortë. Të gjithë më thonin, 'Nuk mund të jesh me të, ajo është një yll i realitety shoë-t. Do ta fundosë karrierën tënde!'", tregon Kanye.

Ai shtoi se këto fjalë i hodhi poshtë duke i thënë: "Por unë e dua, nuk më intereson fare."

/Ora News.tv/