Ditën e sotme moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka festuar 33-vjetorin e saj. Por kjo është një ditëlindje ndryshe dhe jo aq e këndshme për të, sepse babai i saj ndodhet në spital për shkak të problemeve shëndetësore.

Përmes një postimi në "Instagram", Rudina është shprehur se kjo ditë e ka gjetur në derën e spitalit dhe se i ati është njeriu i vetëm që ka adhuruar.

"Ditelindja ime sot, do jete tek dera e spitalit, duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!”, ka shkruar moderatorja krahas fotove ku pozon krahas të atit.
/Ora News.tv/