Mia Khalifa një nga figurat më të njohura në industrinë e pornos, ka shprehur përmes Tik Tokut faktin se është penduar për videot që ajo ka bërë.

Mia e ka nisur këtë profesion kur ishte në moshën 21-vjeçare dhe atë që ajo ka kaluar nuk do që ta kalojë asnjë vajzë tjetër në botë. Kjo lloj pune të dëmton shëndetin mendor dhe se të lë një shenjë gjatë gjithë jetës.

Ajo i bën thirrje të gjithë gocave të mos i futen këtij profesioni sepse gjatë gjithë jetës së tyre do shihen si objekt seksi.

Disa vite më parë Mia Khalifa është kërcënuar nga ISIS për një video që ajo kishte realizuar me një shami në disa skena erotike.

Së fundmi, Mia ka vendosur të heqë dorë nga pornografia sepse e ka gjetur personin e e jetës që e dashuron shumë dhe ai e ka pranuar ashtu siç është. Pas përfundimit të pandemisë ajo do i japë fund beqarisë./Ora News.tv/