Presidenti Ilir Meta bashkë me familjen e tij janë të ftuar në një dasmë në Prishtinë. Por kjo dasmë duket se i ka bashkuar me familjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt. 

“Hana dhe Bini sot martohen. Dhe jeta e tyre do të ndryshojë. Ata zgjodhën të jetojnë të lumtur përgjithmonë. Zoti i bekoftë”, shkruan kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, teksa poston edhe fotot nga dasma në Prishtinë.

Të veshur bukur  ata kanë pozuar në një foto me çiftin duke i uruar atyre “Jetë të lumtur”.

/Ora News.tv/