Ndarja e Robert Berishës me Nora Istrefin ishte tema më e komentuar në faqet rozë për ditë me rradhë.

Pavarësisht kësaj, ata duket se vijojnë të takohen. Nuk dihet nëse kjo ndodh për hir të vajzës Renee, apo ish-partnerët ruajnë ende marrëdhënie të mira.

Në një video të siguruar nga Prive, duken Nora dhe Roberti në aeroportin e Shkupit duke biseduar me një person tjetër. Por është e paqartë arsyeja përse ishin bashkë.

Ndërsa në daljet publike që kanë patur së fundmi, asnjëri nuk ka pranuar të bëjë koment për ndarjen.

  

/Ora News.tv/