Kiçja, një nga personazhet më të famshëm të “Instagramit” ka tregua në emisionin “Why Not” se do pranonte të luante në një film me pullë të kuqe, madje i ka ardhur një ofertë e cila po pret të realizohet.

Roza Lati:Personazheve të famshëm i vijnë lloj lloj ofertash, sikur të të vijë ty një lloj oferte për një film me pullë të kuqe!

Kiçja: Sigurisht që do pranoja, e kam dhe një llaf. Jo gjëra ekstreme por aty afër. E kam menduar që të gjej një model, ose një mashkull që të bëj një video provokuese.

/Ora News.tv/