Robert Berisha dhe Nora Istrefi mbeten dy prej personazheve më të kometuar në faqet rozë për shkak të historisë së dashurisë.

Ndonëse ka marrë fund, Roberti deklaroi se vetëm vdekja mund ta ndajë nga nëna e vajzës së tij. Duket se artisti do i thojë nëpërmjet këngës të gjitha ndjenjat që ka për Norën.

Sipas RTSH, ai do të marrë pjesë në “Festivalin e Këngës” me një këngë dashurie. Thuhet se është dedikim për Norën, por këngëtari nuk ka bërë ende asnjë deklaratë, prandaj kjo cështje mbetet mister.

/Ora News.tv/