Si futbollist David Beckham mbahet mend me klasin që e karakterizonte duke fituar trofe të rëndësishëm me klubet më të mëdha në Europë si Reali, Milani, Manchster United apo edhe Psg. 

Tashmë anglezi si president dhe njëkohësisht një nga pronarët e Inter Miami, ekip që do të debutojë këtë sezon në MLS, synon që të jetë i suksesshëm edhe jashtë fushave të blerta. Beckham po përgatit një ofertë marramendëse për të marrë Luka Modricin nga Real Madridi dhe Edinson Cavanin. 

Këtë lajm e ka konfirmuar e gazeta spanjolle "Marca". David për ti bindur 2 yjet e futbollit botëror po përgatit një ofertë joshëse me motivin për ti transferuar në kampionatin amerikan të futbollit.

/Ora News.tv/