Bayern Munchen është duke arritur një rezultat fantastik kundër Chelsea në takimin e parë të fazës së 1/8 e kompeticionit Uefa Champions League.

Bavarezët po fitojnë me rezultatin 0-3 ku autor i golit të tretë është bërë Robert Lewandowski. Polaku shfrytëzon mjaftë mirë një pasim fantastik të Davis dhe më portën e boshatisur e ka të thjeshtë të shënoi.

/Ora News.tv/