Wanda Nara njihet për karakterin e një femre e cila nuk ka kufijë. Ajo është menaxherja dhe gruaja e Mauro Icardit dhe nëna e 5 fëmijëve.

Wanda është padyshim një nga bukuroshet më seksi e cila ka një audiecë të konsiderueshme falë deklaratave dhe sa herë ajo flet, përbën lajm.

Së fundmi ajo po shijon pushimet në ishujt Maldive, ku ka ndarë disa foto provokuese me ndjekësit e saj.

Modelja shihet me bikini dhe vë në pah format e saj bombastike.

/Ora News.tv/