Mesa duket për Anxhela Peristerin ka nisur vera! Ajo na ka treguar përmes postimeve në “Instagram” se tani ndodhet në bregdet dhe po shikon rrezet e diellit.

Ajo ka postuar një foto e cila shihet me bikini të zeza dhe me trupin në superformë.

Anxhela paska punuar fort për të ulur kilogramët dhe se karantina nuk ka ndikuar aspak keq për të.

“Gëzuar 1 qershori”, ka shkruar ajo krahas fotos.

/Ora News.tv/