Angela Martini së bashku me bashkëshortin janë vetëizoluar në shtëpinë e tyre në Los Angelos. Mesa duket modelja nuk ka ditur të gatuaj dhe karantina e ka detyruar atë të mësojë.

Angela ka ndarë me ndjekësit dy foto në “Instagram”, ku shihet me një fustan që i tregon linjat trupore perfekte. Ajo pozon përballë frigoriferit gjigand që ka në shtëpi dhe të mbushur plot me ushqime të ndryshme.

"Kurrë nuk e mendoja se do të isha e detyruar të mësoja të gatuaja", ka shkruar modelja në mbishkrimin e fotos.

 

Tags