Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. 

Një kalimtar është përplasur nga një mjet tip Benz në rrugën Transballkanike. 

Kalimtari ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë për në spital.

/Ora News.tv/