Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi duket se ka ndjerë mall për babain e saj sot.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka shprehur dashurinë për të ndjerin duke e shoqëruar me një fotografi nga rinia.

“Përvjetori i 15-të sot. Të dua përjet”, ka shkruar ajo.

Të dy motrat këngëtare, Era dhe Nora Istrefi shprehin shpesh herë dashurinë për Nezir Istrefin, i cili humbi jetën në një aksident.


/Ora News.tv/